شاد بودن یک سفر دائمیست نه یک مقصد معین و برای شاد بودن هیچ زمانی بهتر از اکنون و هیچ دلیلی بهتر از بودن نیست *** من به خودم قول می دهم که: فقط به بهترین ها فکر کرده برای بهترین ها کار کرده و فقط در انتظار بهترین های خدا باشم *** شادی های شما همان غم هایتان است که نقاب از چهره برداشته است، هرچه غم ژرف تر وجود شما را بکاود گنجایشی فراخ تر برای شادی خواهید داشت. آیا سبوی شرابتان همان سوخته جانی نیست که از کوره ی کوزه گران بیرون آمده است و آیا آن عود که جان شما را می نوازد همان چوبی نیست که با تیغ تیز دلش را تهی کرده اند *** بعضی گویند که شادی از غم عظیم تر است و بعضی گویند چنین نیست بلکه غم بر شادی چیرگی دارد. اما من با تو می گویم که غم و شادی جدائی ناپذیرند آنها با هم نزد تو می آیند و هنگامی که یکی از آنها در کنار تو نشسته است بیاد آر که آن دیگری نیز در بستر تو به خواب رفته است است. و هماناکه تو چون دو کفه ی ترازو میان شادی و غم آویحته ای و تنها هنگامی که به کلی تهی باشی دو صفحه در حال توازن کنار یکدیگر خواهند بود اما وقتی خزانه دار هستی تو را بر می دارند تا زر و نقره ی خویش را بسنجند در آن هنگام به ناچار دو کفه ی غم و شادی تو بالا و پائین می رود

ورژن جدید نرم افزار وب فری WebFreer _1.0.3 بهمن 1390

 ۹۰/۱۱/۲۷  | ۱۷:۱۵ بعد از ظهر  | هاتف

 

دوستانی و یاورای خوب قلب های به وسعت یه دنیا، از پروردگار می خوام قلب های همه ی بنی آدم را و به خصوص شما انسان های خوش فکر و مثبت نگر راُ به اندازه ی دنیا کنه تا جهان جائی بهتر از این باشه برای فرشته هایی در لباس انسان.

اول ببخشید که چند وقتی حالم خیلی عالی بود و نمی شد بیام روی ماه همه ی شما را ببوسم و در عوض الان آمدم با دست پر و با نمای جدیدی از نرم افزار وب فری تقدیم به شما با عشق.

     (ورژن جدید این نرم افزار در  صفحه ی اصلی موجود می باشد لطفا از این صفحه دیدن کنید) 

 

دانلود نرم افزار WebFreer 1.0.3


برچسب‌ها: اینترنت آزاد, نرم افزار های کاربردی, ورژن جدید وب فری, WebFreer